ЦЕНТР РОЗРАХУНКІВ І КОНТРОЛЮ ЗА СПЛАТОЮ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


КП "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" м.Вишневе


Внаслідок  військового агресивного  вторгнення  російської федерації 24 лютого в Україну нашою владою було введено воєнний стан на території  держави. Але в  цей  нелегкий  для  всієї  України  час  працівники  комунальних  підприємств  міста   продовжують  виконувати  свої  службові  обов’язки.

Завдяки працівникам наших підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг у людей в оселях є вода, світло, тепло, працює холодильник, плита для приготування їжі,  послуги з обслуговування будинку та регулярно вивозяться побутові відходи. В укриттях ми як ніколи змогли оцінити важливість таких зручностей. Кожен ваш платіж за житлово - комунальні послуги – це ваше дякую цим людям. І можливість для них годувати свої родини. Тому по совісті – подякуйте їм. Це – ще один ваш внесок в оборону нашої держави.

Підприємства житлово – комунального господарства – це об'єкти критичної інфраструктури. Ми попри воєнний стан продовжуємо 24/7 надавати житлово – комунальні послуги, незважаючи на значні труднощі та зростання цін на складові тарифів. Наразі немає ніякої правової підстави для того, аби не сплачувати за надані послуги. Сплачувати потрібно, введення воєнного стану не звільняє від такого обов'язку.

Якщо у вас немає  можливості у цих умовах заплатити за комунальні послуги в повному  обсязі, їх не припинять надавати, але  з розраховуватись  з накопиченими  боргами  - це  обовязок  кожного  свідомого  громадянина  України.

Тому наполегливо просимо Вас вчасно розраховуватись за житлово-комунальні послуги та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.

 

КП «УМГ»

КП«ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», 

КП «ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ»

 created by Буча