ЦЕНТР РОЗРАХУНКІВ І КОНТРОЛЮ ЗА СПЛАТОЮ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


КП "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" м.Вишневе


До уваги абонентів!

            КП “Вишнівськводоканал” повідомляє, що згідно пунктів 3.1 — 3.4 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 27.06.2008 № 190, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2008 р. за № 936/15627 розрахунки за спожиту питну воду та скид стічних вод здійснюються на основі показів засобів обліку.

            Водокористування вважається безобліковим, якщо споживач самовільно приєднався до  систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення або самовільно користується ними.

            У разі безоблікового водокористування виробник виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

            Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін початку безоблікового водокористування виявити  неможливо, розрахунковий період становить один місяць.

 created by Буча