ЦЕНТР РОЗРАХУНКІВ І КОНТРОЛЮ ЗА СПЛАТОЮ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


КП "УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ" м.Вишневе


До уваги

споживачів комунальних послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води КП «Вишнівськтеплоенерго»!

    На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів від 24.12.2019 р.№1082 «Деякі питання нарахування(визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання  гарячої води для споживачів у зв`язку із зміною ціни природного газу», комунальним підприємством  «Вишнівськтеплоенерго»  У ГРУДНІ 2019 РОКУ здійснено  коригування нарахувань (в сторону зменшення) за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання  гарячої води для  всіх категорій споживачів у зв`язку із зміною ціни природного газу.

 

   Для перерахунку вартості послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води застосовується коефіцієнт перерахунку (К), що визначається за такою формулою:

К=Вп/Вт

            де Вп — перерахована річна планована вартість послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів, що враховує перераховану вартість теплової енергії, за незмінних інших складових тарифу;

 

Вт — річна планована вартість послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених уповноваженими органами тарифів.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою:

С = (1 – К) × П,

де К — коефіцієнт перерахунку;

П — плата за послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

Вартість природного газу, врахована в діючих тарифах - 6535,51 грн. за 1000 куб.м.( без ПДВ). Вартість природного газу у грудні 2019 року відповідно до укладених договорів з НАК «Нафтогаз України» - 4276,6958 грн. за 1000 куб.м.(без ПДВ).  

З урахуванням перерахунку відповідно до зазначеної Постанови у грудні 2019 року зменшення ціни  послуг -  близько 14,7 %.

  Відповідний перерахунок буде відображено у рахунках за отримані послуги у грудні 2019 року.

Співставлення вартості комунальних послуг за категоріями споживачів додається (завантажте документ Ціна послуги КП " Вишнівськтеплоенерго"  у грудні 2019 року відповідно до проведених перерахунків згідно Постанови КМУ № 1082 від 24.12.2019р.).

 

   Адміністрація КП «Вишнівськтеплоенерго»


created by Буча